بستن× ارتباط ۸۴۹۷۷۶۷۲
بستن×

فرم جستجو

پیام ریاست

به نام خدا

بازدید کننده گرامى،
با سلام
خداوند متعال را شاکرم که به اینجانب توفیق عطا نمود تا در این برهه زمانی در معرض آزمون دشوار خدمتگزارى به نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران و جامعه فاوای آن قرار گیرم.
همانطور که مستحضرید، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با چهل سال تجربه اندوزى توانسته است که در دورانهاى مختلف وبه خصوص هشت سال دفاع مقدس، پاسخگوى نیازهای کشور باشد و با تکیه بر سرمایه ذى قیمت انسانى خود و انجام پژوهش هاى بنیادین و کاربردى مهم و تاثیرگذار، جایگاه خود را به عنوان قطب پژوهشى کشور در حوزه فاوا نهادینه سازد.
اکنون نیز پس از سال ها، همگام با تحولات جهانى و گسترش و نفوذ فناورى ها و محصولات ارتباطاتى، با اتکا به یارى خداوند سبحان و به لطف اعتماد و همدلى دولت جمهورى اسلامى و به خصوص وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برآنیم که در چارچوب رهنمودهاى مقام معظم رهبرى در خصوص فضاى مجازى و تحقیقات دانش بنیان و اهداف و ماموریت هاى تعیین شده برای پژوهشگاه، با برنامه ریزى چابک و آینده نگرانه، نقش پررنگ ترى را در جهت ارائه خدمات مشاوره اى و پژوهشى به وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر دستگاه ها، تحقیق با هدف دستیابی به دانش به روز، کارآفرینى و بسترسازى زیر ساختی و ترویجی لازم در حوزه فاوا در کشور و منطقه خاورمیانه ایفا نماییم.
مسلما رسیدن به این مقصود نیاز مبرم به تلاش و همت مضاعف اینجانب و همکاران گرامى در همگام سازى واحدهاى مجموعه با سیاست هاى جدید و تغییرات بین المللى و تعامل سازنده با سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت هاى دولتى و خصوصى دارد.
لذا در این راستا و در گامى کوچک، تارنماى جدید پژوهشگاه آغاز بکار مى نماید. امید است این تارنما نقش ارتباطى مناسبى در تبادل علمى و پاسخگویى به نیازهاى مخاطبین فاواى کشور و منطقه باشد.

انشاءا...
محمد خوانسارى
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

پیوست‌ها: